Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

стихійна торгівля

стихійна торгівля

Середа, 23 серпня 2017, 16:34

Найбільше стихійних торгівців у Львові – на ринку "Привокзальний"

На ринках у кожному районі Львова чергує "Муніципальна дружина" та штрафує стихійних торгівців.

Про це повідомила прес-служба Львівської ради.

У літній період у всіх районах Львова існують місця, де здійснюється продаж плодово-овочевої та молочної продукції на дорозі чи тротуарах. Втім найбільше стихійних торгівців "Муніципальна дружина" зафіксувала на ринку "Привокзальний".

Як повідомили у Франківській райадміністрації, на ринку "Привокзальний" створили додатково 100 місць для продажу, однак дрібні торгівці й надалі продають на вулиці.

Також велике скупчення продавців на території Франківського району є біля ринку "Привокзальний", на вул. Ю. Федьковича, на пл. Кропивницького (біля церкви Ольги і Єлизавети), на вул. Героїв УПА.

Популярною стихійна торгівля є і в мікрорайоні Рясне, зокрема біля ринку "Ярослав". За словами Надії Банах, голови Шевченківської райадміністрації, на ринку цілодобово чергують два представники "Муніципальної дружини".

Як повідомив керівник ЛКП "Муніципальна дружина" Роман Хом’як, під час щотижневих нарад в районних адміністраціях за підприємством закріплюють певну кількість вулиць, де впродовж тижня, з 07:00 год. ранку чергують представники дружини.

Їхнє завдання – унеможливити розкладання і продаж товарів. Також представники "Муніципальної дружини" складають протоколи про адміністративне порушення.

Нагадаємо, з початку року у Львові склали 300 протоколів щодо торгівлі у недозволених місцях.

А на Львівщині нещодавно зафіксували 5 випадків ботулізму. Тому Держпродспоживслужба у Львівській області закликає громадян не купувати в місцях стихійної торгівлі та на агропродовольчих ринках м'ясних та рибних продуктів домашнього виготовлення, в тому числі герметично закритих в банки.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: