Новини

Соціум

медикаменти

медикаменти

На Львівщині на 14% збільшилося виробництво ліків

Понеділок, 28 серпня 2017, 17:06

У січні-липні, порівняно з першими місяцями 2016 року, виробництво промислової продукції у області збільшилося на 2%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво збільшилося на 3,6%, у переробній промисловості – на 1,9%, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 0,6%.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислової продукції відбулося на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 14,7%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 9,2%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 8,1%)

Виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів зросло на 4,3%, виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції –на 1%, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 0,5%.

Зменшили випуск промислової продукції підприємства машинобудування (на 4,4%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 4%).

Нагадаємо, у січні-червні, порівняно з першими місяцями 2016 року, виробництво промислової продукції у області збільшилося на 1%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.