Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Миколаївцемент

Миколаївцемент

Прес-реліз,   Четвер, 7 вересня 2017, 11:00

Миколаївцемент влаштував екскурсію для дітей

Миколаївцемент

ПАТ «Миколаївцемент» компанії CRH Україна привернуло увагу дітей працівників до безпеки сім’ї на роботі та вдома.

Про це повідомляє ПАТ «Миколаївцемент».

ПАТ «Миколаївцемент» компанії CRH Україна привернуло увагу дітей працівників до безпеки сім’ї на роботі та вдома

29 серпня напередодні початку навчального року на ПАТ «Миколаївцемент» відбувся корпоративний захід для дітей працівників на тему «Безпека сім’ї на роботі і вдома».

Основною метою заходу було продемонструвати майбутньому поколінню сучасний процес виробництва цементу як основного матеріалу в будівництві, привернути увагу дітей до високого рівня безпеки на робочих місцях їх батьків або родичів, а також навчити їх самих дбати, насамперед, про власну безпеку й безпеку своїх рідних. Адже охорона праці є пріоритетом №1 у компанії, про що наголосили у своїх вітальних промовах голова правління підприємства Кевін Маккеон та начальник відділу охорони праці Василь Русиник.

У рамках програми для дітей були проведені екскурсії на завод, а також працювали тематичні площадки, які так чи інакше були пов’язані з виробництвом цементу та безпекою праці.

Наприклад, інтерактивне заняття провели Миколаївські надзвичайники 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області, в ході якого діти разом з пожежниками навчалися гасити уявну пожежу та допомагати постраждалим в разі виникнення надзвичайних ситуацій, приміряли спецодяг вогнеборців тощо. І це вже не перший приклад успішної співпраці між компанією та ДСНС.

Серед інших активностей були заняття з безпечної їзди на велосипеді, поводження з хімічними речовинами на прикладі проведення різноманітних захоплюючих дослідів та інше.

Для сімей також працювала спеціальна фотозона з миттєвим друком фотографій, тож уже ввечері маленькі учасники заходів могли хизуватися захопливими фото у спеціальних засобах захисту та з великою мобільною технікою своїм друзям та рідним.

Після завершення свята усі діти отримали солодкі та сувенірні фірмові подарунки.

Схожі заходи пройшли й на інших цементних підприємствах компанії CRH Україна, зокрема ПАТ «Подільський цемент», м. Кам’янець-Подільський та ТОВ «Цемент», м. Одеса.

Всього у заходах взяло участь понад 120 дітей.

Зазначимо, до складу компанії CRH в Україні входять три цементні підприємства: ПАТ «Подільський цемент», ТОВ «Цемент» і ПАТ «Миколаївцемент».

ПАТ «Миколаївцемент» є регіональним лідером на ринку Львівської області в Україні. Завод діє з 1950 року. У 2013 підприємство придбала Група CRH.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.