Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

поліграфічна продукція

поліграфічна продукція

Понеділок, 25 вересня 2017, 12:44645

На Львівщині на 8% зросло виробництво паперу та поліграфії

У січні-серпні, порівняно з 2016 роком, виробництво промислової продукції у області збільшилося на 2,8%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво збільшилося на 4,1%, у переробній промисловості – на 2,7%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 1,3%.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислової продукції відбулося на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 17,2%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 9,2%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 8,6%).

Виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів зросло на 5,2%, виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 0,6%.

Зменшили випуск промислової продукції підприємства машинобудування (на 3,2%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 2,7%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 1%).

Нагадаємо, у січні-липні, порівняно з першими місяцями 2016 року, виробництво промислової продукції у області збільшилося на 2%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: