Новини

Політика

Школа-інтернат для глухонімих

Школа-інтернат для глухонімих

Облрада Львівщини призначила службові розслідування у трьох комунальних закладах

П'ятниця, 29 вересня 2017, 13:25

А до кінця листопада звільнять директорів кількох таких закладів у області.

Сьогодні під час засідання робочої групи обласної ради з питань моніторингу стану комунальних закладів Львівщини заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк у коментарі журналістам повідомив, що за підсумками перевірок призначено службові розслідування.

Станом на сьогодні тривають службові розслідування у трьох закладах: школа-інтернат Марії Покрови для глухонімих у Львові, навчально-реабілітаційний центр "Оберіг" та  КЗ ЛОР "Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму".

Найбільше запитань у навчально-реабілітаційних закладах є щодо харчування дітей, а у Львівському обласному центрі краєзнавства, екскурсій і туризму – неефективне використання майна. 

Ці службові розслідування проводить департамент освіти Львівської ОДА.

"Вже перевірено бьільше сорока закладів, інформацію щодо усіх перевіркок підсумують до кінця листопада, аби встигнути до прийняття бюджету області в грудні", – зазначив Володимир Гірняк.

За його словами, наразі комісія найбільше перевірила соціальні заклади, заклади медицини і культури. Як пояснив посадовець, завдяки перевіркам можна зекономити бюджетні кошти, які спрямовують на утримання закладів та їх розвиток:

"Якщо умовно на культуру буде виділятись 100 мільйонів гривень, а ми знатимемо, що можна зекномити на чомусь, скажемо, що виділяємо 90 мільйонів, а решта, 10 мільйонів, піде на ту саму культуру, але на її розвиток. Що значить розвиток? Відремонтувати фасад будівлі, купити книги чи музичні інструменти?".

Гірняк також відкинув припущення керівників закладів у ймовірній приватизації тих закладів, у яких відбулись перевірки. Він повідомив, що до кінця листопада буде звільнено директорів кількох закладів.

"Єдине правило, яким будемо керуватись при перевірках: ми не попереджатимемо керівників закладів до яких їдемо, - тоді буде зховсім інша картина," – наголосив Володимир Гірняк.

Нагадаємо, Львівська облрада планує вирішити питання із діяльністю комунальних закладів до кінця 2017 року.

Робоча група облради, яку очолює Володимир Гірняк, з липня цього року проводить моніторинг роботи бюджетних установ області, щоб перевірити чи ефективно використовуються бюджетні кошти та чи немає зловживань зі сторони керівництва комунальних закладів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.