Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

янівський став

янівський став

Прес-реліз,   Субота, 30 вересня 2017, 14:14

На Янівському ставі депутат організував масове розкрадання риби

У смт. Івано-Франково, що у Яворівському районі Львівщини, близько двох місяців рибалки несанкціоновано виловлюють рибу у ставу площею 200 га. 

Рибу уже тривалий час вирощує найбільший рибкомбінат Львівщини - ПрАТ "Львівський обласний виробничий рибний комбінат". 

Невідомі особи почали приїздити на незаконну риболовлю до Івано-Франкового ще в липні цього року. Спочатку їхні наміри були не надто загрозливі — просто рибалити на березі ставу, що примикає вулиці Січових Стрільців. Згодом масштаби несанкціонованих рибалок почали збільшуватися у геометричній прогресії. Як правило, виловлюють з вудок біля дамби, куди найчастіше підпливає риба. 

Як розповів перший заступник голови правління ПрАТ "Львівський обласний виробничий рибний комбінат" Олександр Колісніченко, лише за минулі вихідні до водного плеса приїхало 200-250 машин, за найскромнішими підрахунками на ставу рибу ловили 400-500 осіб. Переважно ділки працюють на вихідні і зауваження рибоводів-охоронників для них не указ... Став у Івано-Франковому не має спеціалізованої охорони (для цього раніше не було потреби), за ним доглядають рибоводи. Олександр Колісніченко каже, що рибне підприємство підраховує збитки від несанкціонованого вилову — щонайменше півмільйона гривень.  

Виявилося, що за несанкціонованим виловом риби стоїть один з депутатів Яворівської райради. Організатори, зокрема, закликають рибалок “на працю” через... соцмережі. Мовляв, рибкомбінат працює там незаконно, тож можна займатися рибним рейдерством... Аргумент представників  ПрАТ "Львівський обласний виробничий рибний комбінат” - водне плесо перебуває у власності держави, а рибкомбінат господарює там законно - на підставі акту про постійне землекористування. Документ надали відповідні державні органи, пройдено весь необхідний етап дозвільних процедур. 

Працівники ПрАТ "Львівський обласний виробничий рибний комбінат" неодноразово зверталися за допомогою до правоохоронних органів, зокрема, у Яворівський районний відділ Нацполіції та до ГУ Нацполіції у Львівській області. Хочуть покласти край несанкціонованому вилову риби зі ставку, а винних покарати. “Писали заяви про злочин, який готується та за фактом несанкціонованого вилову риби, - наголосив  Олександр Колісніченко.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.