Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівщина

Львівщина

Понеділок, 9 жовтня 2017, 17:57

Гірняк перевірив 50 комунальних закладів Львівщини

Станом на жовтень робоча група обласної ради перевірила діяльність понад 50 комунальних закладів області.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

За словами заступника голови Львівської обласної ради та голови робочої групи з моніторингу діяльності комунальних закладів Володимира Гірняка, до 1 грудня планують перевірити всі 142 комунальні заклади та вивчити їх фінансово-господарську діяльність.

Станом на 6 жолвтня робоча група перевірила більше 50 закладів.

"Їх ми поділяємо на три категорії: заклади, які працюють добре і в яких, можливо, є незначні порушення; де є серйозні зловживання і матеріали перевірки будуть передані в правоохоронні органи; де неефективно використовуються бюджетні кошти чи об’єкти комунальної власності", – наголосив Володимир Гірняк.

Нагадаємо, Львівська облрада планує вирішити питання із діяльністю комунальних закладів до кінця 2017 року, а робоча група облради з липня цього року проводить моніторинг роботи бюджетних установ області, щоб перевірити чи ефективно використовуються бюджетні кошти та чи немає зловживань зі сторони керівництва комунальних закладів.

За результатами перевірки, облрада Львівщини призначила службові розслідування у трьох комунальних закладах, а до кінця листопада планує звільнити директорів кількох таких закладів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: