Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Молодіжне крило Радикальної партії

Молодіжне крило Радикальної партії

informator.news

Понеділок, 23 жовтня 2017, 10:49

На Львівщині юних радикалів звинувачують у брехні

Члени ініціативи Octo Via Group, які цими вихідними організували акцію із висадки дерев у Добротворі, звинувачують Молодіжне крило радикальної партії Олега Ляшка у брехні.

Про це повідомили Варіантам члени ініціативи Octo Via Group.

У суботу, 21 жовтня, у Добротворі та Жовкві члени Octo Via Group організували щорічну акцію із висадки дерев.

Загалом участь в акції взяли близько дві сотні людей, серед них  члени Молодіжного крила Радикальної партії Олега Ляшка, яких організатори заходу звинуватили у брехні.

"Ми вже 4 рік організовуємо посадку дерев, загалом висадили понад 120 000 саджанців. Люди, добровольці отримують масу насолоди від хорошої справи і деревця ростуть, виробляючи кисень і приносячи користь. Цього разу до нас добровольцями долучилось Молодіжне крило радикальної партії в кількості 7 чоловік, так-сяк попрацювали, поїли приготованої лісниками юшки і поїхали. А через годину я бачу, як на одному зі сайтів з'являється інформація, в якій йдеться про те, що саме Молодіжне крило радикальної партії організувало цю акцію",  зазначив у коментарі Варіантам член Octo Via Group.

Як йдеться на сайті "Інформатор.news", Молодіжне крило радикальної партії Олега Ляшка нібито організувало благодійну акцію із висадки дерев у Добротворі, і саме завдяки цьому цими вихідними вдалося висадити 12 000 дерев.

Таку інформацію члени ініціативи Octo Via Group вважають неправдивою, а Молодіжне крило радикальної партії Олега Ляшка звинувачують у піарі та дезінформації.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.