Новини

Економіка

аптека

аптека

На Львівщині на 19% зросло виробництво ліків

Вівторок, 24 жовтня 2017, 17:27

У січні-вересні, порівняно з 2016 роком, виробництво промислової продукції у області збільшилося на 3,2%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво збільшилося на 4,8%, у переробній промисловості – на 3,3%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 1,1%.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислової продукції відбулося на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 19,7%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 10,6%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 7,7%).

Виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів зросло на 3,5%, виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 1,1%.

Зменшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 5,4%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 0,8%), машинобудування (на 0,1%).

Нагадаємо, у січні-серпні, порівняно з 2016 роком, виробництво промислової продукції у області збільшилося на 2,8%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.