Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Сихів

Сихів

Sergey Kozak

Середа, 1 листопада 2017, 14:011708

На Сихові збудують спорткомплекс вартістю 200 мільйонів

У місті завершився Всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію споркомплексу на Сихові.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Переможцем конкурсу є ТАМ «Кудін», а площа земельної ділянки, виділеної під будівництво цього спортивного комплексу складає 14,6 тис кв.м і знаходиться між ТЦ «ВАМ», ТЦ «Інтерсіті» і парком Івана-Павла ІІ на Сихові.

За словами начальника управління архітектури та урбаністики міськради Юліана Чаплінського, площа спортзалів становитиме 9 тис кв.м, також архітектор Віктор Кудін, автор проекту, врахував елементи роздягалок, мотель для спортсменів і розсувні трибуни, які можна складати і розширювати у зал для тренувань. 

Вартість усіх робіт становитиме 200 млн грн, відтак міський голова Львова Андрій Садовий запропонував передбачити у бюджеті на 2018 рік 10 млн грн на будівництво спорткомплексу.

«Я думаю, що приблизно 10 млн гривень нам треба передбачити на цей комплекс у бюджеті наступного року, щоб ми могли оплатити першу частину будівельних робіт», – зазначив Андрій Садовий.

Додамо, 20 жовтня виконавчий комітет вирішив оголосити Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію щодо реконструкції культурно-освітного центру ім. О. Довженка на Сихові та благоустрій площі перед ним.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: