Новини

Політика

дороги

дороги

патрульна поліція Львова

Три райадміністрації Львова оштрафували за неналежний стан доріг

Четвер, 2 листопада 2017, 14:39

Відповідальні особи Залізничного, Шевченківського та Галицького районів Львова мають сплатити штраф у розмірі 1020 гривень.

Про це повідомила патрульна поліція Льввоа.

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху винесли постанови на відповідальних осіб Залізничного, Шевченківського та Галицького районів за порушення, виявленні під час осіннього комісійного огляду доріг Львова.

"Штраф у 1020 гривень мають сплатити за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху при виникненні умов, які загрожують безпеці руху, або неприйняття своєчасних заходів до відновлення безпечних умов для руху, що передбачено статтею 140 ч.1 КУпАП",  йдеться у повідомленні.

Також голови цих трьох районних адміністрацій отримали приписи на усунення недоліків у встановлені терміни.

Якщо вони вимоги не виконають, то їх чекатиме відповідальність за ст.188-28 КУпАП "Невиконання законних вимог посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції".

Наразі триває розгляд справ про притягнення до адміністративної відповідальності посадових осіб інших адміністрацій та населених пунктів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.