Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Костя Смолянінов

П'ятниця, 10 листопада 2017, 19:31

Садовий готується до другого пришестя Джона Сноу

Міський голова Львова Андрій Садовий доручив підприємствам, задіяним до роботи з механізованого прибирання вулиць і доріг, перейти на зимовий режим роботи.

Про це йдеться у розпорядженні Львівського міського голови Андрія Садового №641 від 10 листопада.

Так, документом доручено пайонним адміністраціям забезпечити:

Першочергове прибирання магістральних вулиць і вулиць, які є маршрутами пасажирського транспорту, згідно з закріпленими територіями. Утримання проїжджої частини вулиць і тротуарів міста у безпечному стані для проходження пішоходів, проїзду авто- та електротранспорту. Координацію робіт комунальних підприємств щодо оперативного прибирання вулиць і площ від снігу та посипання проїжджої частини протиожеледними матеріалами.

Погодження з підприємствами, задіяними до роботи з механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі, переліку спеціальної техніки, що буде задіяна до цілодобового режиму роботи, враховуючи погодні умови та можливість фінансування робіт з механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі. Своєчасне замовлення у підприємств спеціальної техніки, необхідної для належного утримання вулично-дорожньої мережі району. Встановлення ящиків (пірамід) з протиожеледними матеріалами на підйомах і спусках вулиць. Організацію цілодобового забезпечення протиожеледними матеріалами підприємств, задіяних до роботи з механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі.

Директорам шляхово-ремонтних підприємство Галицького, Залізничного, Личаківського, Шевченківського районів, товариства з обмеженою відповідальністю агропромислового підприємства "Львівське", приватного підприємства "Паркбуд":

Подати на погодження районним адміністраціям перелік спеціальної техніки, яка буде задіяна до цілодобового режиму роботи. Звернути особливу увагу на прибирання та посипання протиожеледними матеріалами підйомів і спусків вулиць, доріг, шляхопроводів, перехресть, зупинок громадського транспорту, залізничних переїздів, пішохідних переходів. Самостійно приймати рішення про виїзд на маршрути, попередньо погоджені з районними адміністраціями, необхідної кількості спеціальної техніки для механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі з 18.00 год. до 08.00 год. у разі інтенсивного снігопаду, ожеледиці.

ЛМКП "Львівводоканал":

Укомплектувати аварійні бригади необхідними матеріалами і механізмами, підтримувати у готовності техніку та оснащення для виконання аварійних робіт на водоводах і каналізаційних колекторах. Разом з львівськими комунальними підприємствами, що обслуговують житловий фонд, до 20 листопада утеплити водорозбірні колонки у місті.

Львівському міському комунальному підприємству "Львівтеплоенерго", Львівському комунальному підприємству "Залізничнетеплоенерго" доручено:

Забезпечити резервне електроспоживання котелень на центральних теплових пунктах згідно з вимогами категорій споживачів. Привести до технічної готовності наявні на підприємствах автономні джерела електроживлення та створити мінімально необхідний запас електроматеріалів для забезпечення роботи у разі знеструмлення теплоенергетичних об’єктів.

Львівському комунальному підприємству "Зелений Львів", Львівському комунальному підприємству "Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг" доручено:

Встановити ящики з протиожеледними матеріалами у парках, скверах та на територіях цвинтарів. Забезпечити своєчасне прибирання, очищення від снігу та посипання протиожеледними матеріалами пішохідних доріжок і сходів у парках, скверах та на територіях цвинтарів.

Львівському комунальному підприємству "Львівсвітло" доручено забезпечити належне освітлення вулиць та доріг міста, зупинок громадського транспорту, шляхопроводів і транспортних розв’язок міста.

Нагадаємо, що у жовтні міська рада запевнила, що комунальні підприємства підготувались до зими.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: