Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

скіммінг

Финансы для Людей

Субота, 11 листопада 2017, 15:06

Касир автозаправки у Львові викрадав гроші з банківських карток клієнтів

скіммінг

Підозрюваному 25 років,  поліція ще не встановила всіх потерпілих та остаточну суму збитків, завданих діями зловмисника.

Працівники Карпатського управління Департаменту кіберполіції викрили чоловіка у причетності до викрадення грошових коштів у клієнтів автозаправних станцій.

Про це повідомила прес-служба ГУ Національної поліції у Львівській області. 

Чоловік працював касиром торгового залу однієї із автозаправок Львівщини.

За допомогою скіммера він зчитував дані з магнітних стрічок банківських карток клієнтів та запам’ятовував їх пін-коди.

Після цього, використовуючи пластикові карти лояльності мережі автозаправок та чисті пластикові картки (так званий білий пластик), за допомогою енкодера, здійснював незаконне копіювання банківських картокпотерпілих.

Маючи усю необхідну інформацію, зловмисник знімав в банкоматах гроші клієнтів, картки яких скопіював. Крім того, до цих карток зловмисник прив’язував свій номер мобільного телефону, тому потерпілі у більшості випадків, навіть не знали що їх банківський рахунок спустошено, - зазначено у повідомлені.

Поліцейські провели санкціоновані обшуки в приміщенні автозаправки та за місцем проживання зловмисника. Вилучено картки лояльності мережі автозаправок, сім-карти одного із мобільних операторів, мобільні телефони та гроші. Також, поліцейські у його квартирі вилучили «скімер», «Енкодер», комп’ютерну техніку, картки, які він використовував для підмінибанківських карток користувачів та чорнові записи.

Досудове розслідування триває. 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.