Новини

Політика

будівництво

будівництво

Львів'яни не можуть отримати квартири у багатоповерхівках через незаконне будівництво

Понеділок, 13 листопада 2017, 11:59

ПрАТ «Ірокс» будувала бугатоповерхівки на трьох вулицях Львова без дозволів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявила сьогодні директор юридичного департаменту міськради Гелена Пайонкевич, ПрАТ «Ірокс» продовжує незаконно здійснювати будівництво багатоповерхових будинків у Львові без відповідних дозвільних документів.

За її словами, ПрАТ «Ірокс» протягом багатьох років незаконно зводить багатоповерхівки на вул. Антонича-Майданній; вул Шевченка, 418, вул. Тернопільській, 42. 

Ці будівництва ведуться без документів на землекористування, без відповідних наданих умов та обмежень, інших дозвільних документів.

«Жодних рішень щодо надання містобудівних умов та обмежень на будівництво на вказаній земельній ділянці, рішень сесії Львівської міської ради щодо надання ПрАТ «Ірокс» земельних ділянок у власність або користування не приймалося. Таким чином, фізичні особи, які придбали житло у ПрАТ «Ірокс», змушені звертатися до суду з позовами про визнання права власності на квартиру, оскільки «Ірокс» не може надати у власність квартири, бо право власності у нього на будинок відсутнє», – зазначила Гелена Пайонкевич.

Як йдеться у єдиному реєстрі юридичних осіб, ПрАТ «Ірокс» зареєстроване у Львові.

Нагадаємо, у липні 2015 року ДАБІ у Львівській області вирішила зупинити виконання зведення багатоквартирних житлових будинків на вул. Шевченка, 418.

А у серпні цього року Львівська міськрада звернулась у правоохоронні органи щодо порушення кримінального провадження стосовно керівництва ПрАТ «Ірокс».

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.