Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівська залізниця

Середа, 15 листопада 2017, 10:09

Керівництво Львівської залізниці можуть притягнути до відповідальності

Львівська залізниця

Генпрокуратура проводить обшуки в приміщеннях Львівської залізниці.

Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

У зв’язку з розслідуванням кримінального провадження про розтрату коштів ПАТ "Укрзалізниця" та її структурними підрозділами наразі проводиться обшук в адміністративних приміщеннях регіональної філії "Львівська залізниця".

Станом на сьогодні правоохоронці обшукали виробничий підрозділ "Моторвагонне депо "Тернопіль" регіональної філії "Львівська залізниця".

Поліція вилучила документи, які підтверджують перерахування Дніпропетровським тепловозоремонтним заводом на рахунки однієї фіктивної фірми понад 68 млн грн під виглядом отримання запчастин для ремонту на замовлення регіональних філій "Львівська залізниця", "Південна залізниця" дизельних двигунів для дизель-поїздів та за послуги з їх стендових випробувань.

За результатами досудового розслідування заступнику голови правління ПрАТ "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод" оголошено підозру. Також буде вирішено питання щодо оголошення підозри матеріально відповідальним особам Львівської залізниці.

Нагадаємо, наприкінці беерзня голова НАБУ Артем Ситник, перебуваючи з візитом у Львові, заявив, що пріоритетами Львівського офісу НАБУ є розробка корупційних схем на Укрзалізниці і митниці. Він опосередковано підтвердив, що в розробці також є матеріали, які стосуються народних депутатів Ярослава і Богдана Дубневичів.

Як писали Варіанти раніше, "Корпорація КРТ" через суд намагалася знищити єдиного конкурента і стати монополістом у постачанні сталевих деталей "Укрзалізниці".

Додамо, народний депутат Ярослав Дубневич став головою транспортного комітету, а Богдан Дубневич – членом бюджетного комітету Верховної Ради.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.