Новини

Охорона здоров'я

З 16 вересня в Україні повністю заборонять рекламу тютюнових виробів

З 16 вересня в Україні повністю заборонять рекламу тютюнових виробів

worldallfestivals.com

З 16 вересня в Україні повністю заборонять рекламу тютюнових виробів

Вівторок, 11 вересня 2012, 16:19

Закон щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів в Україні вступає в дію 16 вересня цього року.

«Новий закон значно розширює перелік існуючих заборон на рекламу тютюнових виробів. Тепер в Україні буде заборонена не тільки реклама на радіо, телебаченні, у друкованих ЗМІ та на зовнішніх рекламних носіях, але й в мережі Інтернет, в магазинах та кіосках, а також буде заборонено спонсорство та стимулювання продажу тютюнових виробів», – наголошується в повідомленні ГО «Життя».

Громадські організації вже почали активно інформувати власників закладів торгівлі (супермаркетів, мінімаркетів, кіосків та автозаправок)  про новий закон.

«Коаліція громадських організацій«За вільну від тютюнового диму Україну», яка об'єднує понад 100 організацій, буде контролювати виконання вимог закону, здійснювати моніторинг та інформувати Державну Інспекцію з питань захисту прав споживачів про можливі порушення шляхом складання і відправки скарг», – йдеться в листі громадськості до власників торговельних закладів.

Відповідно до нового закону, штраф за порушення закону складає від 30 до 50 тис. грн.

Супермаркетита мінімаркети вже готуються до вступу в силу нового закону і почали прибирати рекламу тютюнових виробів.

Джерело: КПУ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.