Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

просп. Червоної Калини, 60

просп. Червоної Калини, 60

Google maps

Четвер, 30 листопада 2017, 11:31

Avalon хоче збудувати на Сихові багатоповерхівки поруч із парком Івана Павла ІІ

Завтра у Львівській міськраді розглядатимуть питання про надання дозволу на будівництво житлових будинків на просп. Червоної Калини, 60.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Завтра, 1 грудня, виконавчий комітет Львівської міської ради розглядатиме питання "Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ "Авалон статус" багатоквартирних житлових будинків із вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на просп. Червоної Калини, 60 (9 черг будівництва)".

Зазначимо, за вказаною адресою на Сихові знаходиться супермаркет "Арсен". Втім відразу поруч із ним розташована АЗС та незавершене будівництво, яке стоїть близько 4-5 років. Відтак найімовірніше мова йде саме про цю земельну ділянку.

Додамо, що окраїни парку Івана Павла ІІ на Сихові активно забудовують: за супермаркетом на просп. Червоної Калини, 58 сьогодні розташований цілий житловий комплекс від будівельної компанії "Еко-Дім". Також поруч із ТЦ "Інтерсіті" на місці автостоянки збираються звести новий спорткомплекс.

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТзОВ "Авалон статус" зареєстроване саме на просп. Червоної Калини, 60.

Засновниками компанії є ТзОВ "Авалон Інкомпані" (Олександр Берба та Олександр Фтомін) та акціонерне товариство "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Адамант", кінцевим бенефіціарним власником якого є також Олександр Берба.

Зауважимо, Олександр Берба є також засновником Житлово-будівельного кооперативу "Авалон комфорт-6".

Розмір статутного капіталу ТзОВ "Авалон Інкомпані" становить 10 000 грн. Основний виді діяльності підприємства вказаний як "організація будівництва будівель".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.