Новини

Економіка

теплопостачання

теплопостачання

Львівтеплоенерго звернулося до Гройсмана щодо підняття тарифів на опалення

П'ятниця, 1 грудня 2017, 15:38

ЛМКП «Львівтеплоенерго» скерувало листи до Володимира Гройсмана про відшкодування збитків підприємства та перегляд тарифів НКРЕКП.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

ЛМКП «Львівтеплоенерго» скерувало листи прем’єр-міністру Володимиру Гройсману з проханням посприяти в розблокуванні роботи Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо перегляду тарифів на теплопостачання, а також відшкодувати збитки через несвоєчасне запровадження в дію тарифів.

Як наголосили у підприємстві, через різницю в тарифах на теплопостачання для бюджету і інших споживачів «Львівтеплоенерго» щомісячно зазнає збитків у 17 млн грн.

Відтак, «Львівтеплоенерго» скерувало звернення у НКРЕКП щодо перегляду тарифів, однак через відсутність кворуму засідання не відбуваються ще з 14 листопада.

«Така ситуація ставить під загрозу безперебійне функціонування підприємства та може призвести до зриву опалювального сезону через відсутність коштів на закупівлю природного газу», – зазначили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, «Львівтеплоенерго» планує провести 4 грудня громадські слухання щодо коригування тарифу на теплопостачання для бюджетних і інших споживачів.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.