Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Понеділок, 4 грудня 2017, 10:55

Садовий шукає активістів для львівського сміття

У Львівській міськраді оголосили конкурс організацій, які б за бюджетні кошти організували кампанію зі сортування та переробки сміття.

Про це йдеться на сайті Львівської міської ради.

Львівська міськрада оголосила про прийом документів на участь у конкурсі соціально-культурних проектів "Зробимо Львів кращим" на 2018 рік.

Серед сімох галузевих напрямків конкурсу є поводження з відходами у Львові.

Відтак міськрада запрошує громадські та інші організації, які мають статус неприбутковості та діяльність яких поширюється на територію Львова, за винятком релігійних організацій, політичних партій та бюджетних установ, долучитись до конкурсу та можливість виграти ґрант, розміром від 20 000 до 100 000 грн.

За напрямком конкурсу "поводження з відходами" департамент з питань поводження з відходами подав такі рекомендації для учасників:

  • Організація сортування відходів у м. Львові, створення умов для реалізації роздільного збирання побутових відходів шляхом запровадження соціально-економічних механізмів, спрямованих на заохочення утворювачів цих відходів до їх роздільного збирання.
  • Організація заходів для зменшення продукування твердих побутових відходів, забезпечення мінімального утворення відходів, розширення їх використання у господарській діяльності, запобігання шкідливому впливі відходів на навколишнє природнє середовище та здоров’я людини.
  • Альтернативи використання відходів упаковки товарів (в тому числі тетра-пак), запровадження повної або часткової системи ресайклінгу (переробки,  ред.) відходів в м. Львові.

Заявки можна подавати до 25 грудня включно. Для участі у конкурсі потрібно також заповнити аплікаційну форму.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.