Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

сміттєсортувальна лінія

сміттєсортувальна лінія

Вівторок, 5 грудня 2017, 11:40

Мешканці передмістя Львова проти будівництва сміттєпереробного заводу на ТЕЦ-2

Мешканці сіл Муроване та Сороки-Львівські виступили проти будівництва сміттєспалювального чи сміттєпереробного заводів на території ТЕЦ-2.

Про це сьогодні під час сесії Львівської облради заявив Руслан Кошулинський, передає кореспондент Варіантів.

Ініціативна група сіл Муроване та Сороки-Львівські звернулися до голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина з вимогою заборонити будівництво сміттєспалювального, сміттєпереробного заводів на території ТЕЦ-2.

Вони переконані, що будівництво такого заводу на ТЕЦ-2 через накопичення великих обсягів відходів призведе до екологічного лиха.

"Громада сіл Муроване та Сороки-Львівські дуже уважно стежить за ініціативою А. Садового, тому з великою відповідальністю віднеслася до проведення сільських зборів, які відбулися 25 червня 2017 року за участю заступника міського голови Львова з питань ЖКГ С.Бабака, директора "Львівтеплоенерго" С.Пакіжа та директора ЛКП "Зелене місто" В.Ноздрі.

На цих зборах С.Пакіж в брутальний спосіб, шляхом шантажу, переконував громаду в тому, шо земля під ТЕЦ-2 є в комунальній власності міста Львова і тому цей проект буде реалізовано незалежно від думки мешканців села Муроване", – йдеться у зверненні мешканців.

Відтак, ініціативна група зібрали 1500 підписів мешканців сіл проти будівництва цього заводу та направила їх міському голові Львова Андрію Садовому, однак були проігноровані.

"Львівська міська рада не рахується із думкою мешканців сіл Муроване та Сороки-Львівські, а також постійно маніпулює поняттями "громадські обговорення", які нею не ініціюються та не проводяться по даному питанні, враховуючи відсутність будь-якого затвердженого комплексного плану поводження із сміттям в м. Львові, чи Львівській області виникла реальна загроза створення нового джерела екологічного лиха через забруднення території ТЕЦ-2 та відповідно навколишніх сіл великими обсягами нових інфільтратів, гудронів та ін. відходів від складування та переробки ТПВ", – йдеться у зверненні мешканців.

Нагадаємо, ще наприкінці червня мешканці сіл Муроване та Сороки-Львівські, що біля Львова, написали звернення до депутата свого виборчого округу Львіської обласної ради Уляни Дорош з проханням інціювати звернення до Львівської обласної ради та Львівської міської ради з вимогою не допустити будівництво сміттєспалювально комплексу на території ТЕЦ-2 на вул Пластовій.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.