Новини

Економіка

"Полімінерал" у Стебнику

"Полімінерал" у Стебнику

П'ятниця, 8 грудня 2017, 12:25925

У 2018 році стебницький "Полімінерал" планують виставити на продаж

Фонд держмайна затвердив перелік підприємств, які підлягають приватизації у 2018 році.

Про це повідомила прес-служба Фонду державного майна України.

Як заявив керівник Фонду державного майна Віталій Трубаров, у цей перелік входять майже 100 об’єктів.

Серед них – Львівський завод "Автонавантажувач", Львівська вугільна компанія, ПрАТ "Укрзахідвуглебуд", ПрАТ "Перемишлянський приладобудівний завод "Модуль", ПАТ "Стебницьке гірничо-хімічне підприємство "Полімінерал".

Від продажу цих об'єктів Фонд держмайна планує отримати 22,5 млрд грн.

"Найближчим часом Верховна Рада прийме новий закон про приватизацію, який не лише спростить процес приватизації і скоротить терміни підготовки, а й стане зрозумілим інвесторам. Тому наступний рік має стати роком великої приватизації", – зазначив Віталій Трубаров.

Нагадаємо, між містом Стебник і селом Модричі Дрогобицького району в ніч на 30 вересня утворилось провалля. Створення робочої групи з озслідування обвалу ініціювала облрада наприкінці жовтня.

Крім цього Львівська обласна рада звернулась до уряду з проханням виділити кошти на ліквідацію провалля та вирішити питання з діяльністю "Полімінералу". Депутати також запропонували створити урядову комісію для вирішення проблем, які виникли через роботу "Полімінералу".

Також у липні Фонд держмайна оголосив про початок проведення аукціонів з підвищенням ціни із продажу пакетів акцій 8 енергокомпаній.

Серед них – ПАТ ДТЕК "Західенерго", до якого входять Бурштинська ТЕС, Ладижинська ТЕС та Добротвірська ТЕС а також сервісні підприємства Галременерго, Львівенергоспецремонт, Львівенергоавтотранс, Західенергопостач.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: