Новини

Соціум

Закордонний паспорт

Закордонний паспорт

lowcostawia.com.ua

З січня українці швидше отримуватимуватимуть закордонні паспорти

П'ятниця, 8 грудня 2017, 14:04

З 2018 року "Поліграфічний комбінат "Україна" зможе виготовляти вдвічі більше паспортів.

Про це вчора повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торігівлі.

У першій половині січня 2018 року "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів" планує зібрати, протестувати і запустити в експлуатацію лінію персоналізації закордонних паспортів, яка дозволить удвічі збільшити виробничу потужність підприємства.
Як відомо, цей комбінат виготовляє паспорти України для виїзду за кордон та ID-паспорти громадян України. Попит на них значно зріс після того, як почав діяти безвізовий режим з Європейським Союзом.

9 серпня цього року за ініціативи Мінекономрозвитку Кабінет Міністрів України ухвалив рішення зменшити розмір відрахувань частини чистого прибутку ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" до державного бюджету з 75% до 40%.
Різницю між цими коштами – 35% – "Поліграфкомбінат "Україна" зміг вкласти у розвиток власних виробничих потужностей, включаючи закупівлю обладнання з лазерної та електронної персоналізації документів формату ID-1. Вартість цього обладнання склала 1,7 мільйона євро.

"Уряд зробив усе можливе, аби вирішити проблему виробничих потужностей комбінату і дозволити якомога більшій кількості громадян скористатися без-візом. Ми сподіваємося, що наступного року проблема із затримкою у виготовленні біометричних паспортів зведеться до мінімуму, а кордони між Україною та ЄС стануть ще ближчими", – зазначив Перший віце-прем’єр міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Нагадаємо, у Центрах надання адміністративних послуг Львова почали видавати біометричні закордонні паспорти з 5 січня. У листопаді протермінували видачу 5865 паспортів через популярність послуги.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.