Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

www.gazeta.lviv.ua

Четвер, 19 квітня 2012, 15:13

Львівський дозвільний центр отримає нове приміщення

У Львові побудують сучасний регіональний бізнес-центр і облаштують там новий дозвільний центр – повідомив сьогодні, 19 квітня, під час зустрічі з підприємцями та роботодавцями голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

«У нас один з найнепристойніших дозвільних центрів на території України. Це приміщення розташоване в непрезентабельному місці, до якого складно доїхати та належно вести справи. Тому ми прийняли рішення побудувати сучасний регіональний бізнес-центр і облаштувати там належний дозвільний центр. В бізнес-центр ми хочемо запросити працювати міжнародні консалтингові агенції, які допомагали б нам вивчати правила бізнесу і залучали б належних інвесторів» - зазначив Михайло Костюк.

За його словами, постає питання з коштами на будівництво, тому залучатимуть як державні кошти так і створюватимуть умови, щоб інвестор зміг працювати як рівноправний партнер.

Нагадаємо, перебуваючи у Львові 12 квітня, Президент України віктор Янукович звернув увагу місцевої влади на необхідність забезпечити належну роботу дозвільних центрів регіону. Зокрема президент зазначив, що Львівська область дуже серйозно відстає у створенні дозвільних центрів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.