Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

будівництво

П'ятниця, 22 грудня 2017, 11:32

Міськрада Львова дозволила забудувати території Полярону

будівництво

Львівська міськрада дозволила звести нові багатоповерхівки на території житлового комплексу "Софіївка" на місці "Полярону".

Відповідне рішення сьогодні прийняли на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент Варіантів.

Виконком міськради затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ "Торговий дім "ГалПАП" багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та гаражем у рівні підвального поверху на вул. Угорській, 14.

За словами начальника управління архітектури та урбаністики Юліана Чаплінського, йдеться про зведення нової черги житлового комплексу "Софіївка". Забудовник зобов'язався звести, окрім багатоповерхівок, ще й школу і дитячий садочок до 2019 року.

Згідно з проектом рішення, площа земельної ділянки, виділеної під забудову, становить 0,9915 га. Висота будинку не повинна перевищувати 31,8 м, а надбудови для інженерного облаштування – не вище 34,4 м.

Цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку; функціональне призначення – зона Ж-4 – зона багатоповерхової квартирної забудови (9-16 поверхів) та зона Г-3-1 – зона дитячих дошкільних установ та загальноосвітніх шкіл відповідно до зонінгу Сихівського району. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

 

Як повідомляли Варіанти раніше, на початку грудня міськрада затвердила зміни до детального плану території району забудови, обмеженої просп. Червоної Калини, вул. Угорською, вул. Тернопільською, вул. Луганською (у тому числі території колишнього ДВО "Полярон" на вул. Угорській та ЗАТ "Львівторгбуд" на вул. Тернопільській).

Тут ще у листопаді передбачали будівництво офісного центру, два житлові квартали та школи. Будівельна компанія пообіцяла скерувати на ім'я міського голови Львова гарантійний лист щодо будівництва школи і дитсадка.

Як йдеться у єдиному реєстрі юридичних осіб, ТзОВ "Торговий дім "ГалПАП" заренєстроване у Львові, власниками фірми є Мирон Кіндій, Юрій Доскіч. Компанія займається оптовою торгівлею хімічними продуктами, діяльністю у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах, консультуванням з питань комерційної діяльності й керування, а також наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.