Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Варіанти.net

Четвер, 19 квітня 2012, 16:05

Голова Львівської ОДА запропонував інший флеш-моб замість «Костюк іди геть!»

Сьогодні, 19 квітня, під час зустрічі з підприємцями голова Львівської ОДА Михайло Костюк наголосив, що на Львівщині високий рівень корупції, і запропонував провести флеш-моб «Не беріть хабарі» замість «Костюк іди геть!».

«Корупція сьогодні настільки поширилась у всіх сферах, що з нею потрібно боротись всією громадою. Навіть у вишах надзвичайно високий рівень корупції. Ми маємо зробити немодним хабарництво в навчальних закладах» - зазначив Михайло Костюк.

Водночас голова Львівської ОДА порадив замість флеш-моб «Не бери хабарі!» замість «Костюк ідти геть!». 

«Від такого флеш-мобу було б більше толку, бо Костюк і так нікуди не піде, а хабарі як брали так і продовжують брати» - додав голова ОДА.

Нагадаємо, 13 березня депутати Львівської обласної ради висловили недовіру голові Львівської ОДА Михайлу Костюку. Однак їм не вистарчило 2 голосів для того, щоб президент автоматично підписав відставку. Рішення про недовіру Костюку облрада передала Президенту України, який, згідно із законодавством, повинен розглянути його і дати обґрунтовану відповідь. Після цього біля стін Львівської ОДА двічі проводили флеш-моб «Костюк іди геть!»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.