Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

ліки

Середа, 27 грудня 2017, 16:15

На Львівщині зросло виробництво ліків та одягу

ліки

У січні-листопаді, порівняно з 2016 роком, виробництво промислової продукції у області збільшилося на 5,1%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво збільшилося на 6,5%, у переробній промисловості – на 5,5%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 1,7%.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислової продукції
відбулося на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 25,2%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 11,6%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 9,9%).

Виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів зросло на 6,2%, виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 1,5%, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устатковання на – 0,3%.

Натомість зменшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – на 1,6%.

Нагадаємо, у січні-жовтні, порівняно з 2016 роком, виробництво промислової продукції у області збільшилося на 4,1%.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.