Новини

Політика

Олег Синютка

Олег Синютка

Синютка вважає 2017 рік успішним для Львівщини

Середа, 27 грудня 2017, 14:04

Для області це був рік стабільності й розвитку.

Про це сьогодні на підсумковій прес-конференції за результатами роботи у 2017 році розповів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Очільник Львівщини зауважив:

"Станом на 27 грудня прийнято  бюджет на 2018 рік. Крім того, затверджені всі програми на 2018 рік. Це перший раз коли ми входимо у новий рік зі всіма затвердженими програмами.

Ми вважаємо що 2017 рік був достатньо успішним по виконанню стратегії розвитку Львівщини, що затверджена сесією обласної ради. 

Ми забезпечили стабільність та єдність в області. Я вважаю це є нашою найбільшою перемогою серед тих речей що відбувались на Львівщині. Тому що дуже багато речей були організовані аби дестабілізувати Львівщину, показати як нестабільний регіон."

Олег Синютка також повідомив, що з наступного року Кабінет міністрів суттєво змінює систему підходу до рейтингування областей. У ній ввдояться нові критерії, можливості.

"За результатами дев'яти місяців, Львівщина є на сьомому місці серед усіх областей у рейтингу складеному Кабміном. 2017 рік був роком стабільності й розвитку Львівщини", – підсумував посадовець.

 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.