Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Артуро Сандоваль

arturosandoval.com

Середа, 27 грудня 2017, 16:18

Артуро Сандоваль виступить у Львові

Артуро Сандоваль

26 лютого о 19:00 год у Львівській Опері з єдиним концертом у Львові виступить легендарний джазовий майстер Артуро Сандоваль.

Автор 25 альбомів, володар 10 нагород Ґреммі (був номінований на цю нагороду 19 разів), 6 Billboard Music Award та одну Еммі. В світі Сандоваль відомий як один з найкращих імпровізаторів, а джаз вважає не музикою, а символом свободи та часто повторює, що джаз – це не лише імпровізація, але й досконала техніка.

Безумовно, успіх Сандоваля у його таланті (у нього унікальний розширений діапазон гри на трубі), а також у творчій сміливості – Артуро відкритий для експериментів. Окрім класичної та джазової музики він виконує кавери сучасних пісень. Наприклад, музикант виступав разом з поп-зірками Алішею Кіз та Джастіном Тимберлейком.Майбутній джазовий геній народився 6 листопада 1949 року на Кубі, в провінції Артеміс. Свій талант він відкрив ще в дитинстві. За роки життя на Кубі, Сандоваль формувався як музикант під впливом таких джазових легенд, як Чарлі Паркер, Кліффорд Браун та Діззі Гіллеспі. Через кілька років він остаточно визначився в своїй любові до джазу, і вже у шістнадцять років виконував партії в складі кубинського Національного оркестру всіх зірок.

У 1990 році, під час гастролей, Сандоваль емігрував до США, а в 1999 році отримав американське громадянство. Незважаючи на свої 68 років, Артуро Сандоваль перебуває у чудовій формі та з радістю продовжує тішити шанувальників африканських ритмів.

25 червня 2016 року Артуро Сандоваль виступив у Львові на шостому Міжнародному джазововому фестивалі Alfa Jazz Fest.

Квитки на концерт за телефоном: 032 235 77 88 та на сайті gastroli.ua

Організатор концерту: DikArt Creative Marketing Company

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.