Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ukrlife.net

Четвер, 19 квітня 2012, 16:07

Сьогодні офіційно представили нового керівника Львівської митниці

Член колегії Державної митної служби України Віктор Бондар представив сьогодні колективу Львівської митниці нового керівника Сергія Попазогла. Про це повідомила прес-служба Львівської митниці.

Сергій Попазогло – радник митної служби 1 рангу. В митних органах працює з грудня 1986 року. Освіту здобував у Одеському інституті народного господарства (за фахом економіка праці) та Національній академії внутрішніх справ України (за фахом правознавство). Вільно володіє кількома іноземними мовами. Нагороджений відомчими відзнаками, - зазначено у повідомленні.

Має великий досвід роботи в митних органах. Працював на посадах від інспектора до керівника митниці. Із лютого до травня 2011 року працював на посаді заступника начальника митниці - начальника служби боротьби з контрабандою і порушеннями митних правил Львівської митниці, з жовтня 2011 року був начальником Луганської митниці.

Нагадаємо, що колишнього керівника Львівської митниці Дениса Пудрика призначили керівником луганської митниці. Вчора його офіційно представили.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.