Новини

Політика

Сьогодні офіційно представили нового керівника Львівської митниці

Сьогодні офіційно представили нового керівника Львівської митниці

ukrlife.net

Сьогодні офіційно представили нового керівника Львівської митниці

Четвер, 19 квітня 2012, 16:07

Член колегії Державної митної служби України Віктор Бондар представив сьогодні колективу Львівської митниці нового керівника Сергія Попазогла. Про це повідомила прес-служба Львівської митниці.

Сергій Попазогло – радник митної служби 1 рангу. В митних органах працює з грудня 1986 року. Освіту здобував у Одеському інституті народного господарства (за фахом економіка праці) та Національній академії внутрішніх справ України (за фахом правознавство). Вільно володіє кількома іноземними мовами. Нагороджений відомчими відзнаками, - зазначено у повідомленні.

Має великий досвід роботи в митних органах. Працював на посадах від інспектора до керівника митниці. Із лютого до травня 2011 року працював на посаді заступника начальника митниці - начальника служби боротьби з контрабандою і порушеннями митних правил Львівської митниці, з жовтня 2011 року був начальником Луганської митниці.

Нагадаємо, що колишнього керівника Львівської митниці Дениса Пудрика призначили керівником луганської митниці. Вчора його офіційно представили.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.