Новини

Соціум

ранкове перекриття руху у Шегинях

ранкове перекриття руху у Шегинях

Патрульна поліція Львівщини

Середа, 10 січня 2018, 12:121567

"Човники" прийшли на протест під Краковець

Акцію протесту люди організували за 10 км від пункту пропуску "Краковець – Корчова".

Про це повідомила прес-служба ДФС Львівщини.

Станом на 11:30 год. акції протесту громадян, які обурені новими податковими обмеженнями на часте ввезення товарів з-за кордону, тривають перед пунктами пропуску "Шегині – Медика", "Рава-Руська – Гребенне".

Також так звані "човники" організували акцію протесту і в с. Роснівка (близько 10 км перед пунктом пропуску "Краковець – Корчова").

"Рух транспортних засобів тимчасово сповільнено, періодично здійснюється їх пропуск в обох напрямах. Керівники митних постів спілкуються з учасниками акцій протесту, ведуть роз’яснювальну роботу. Інші пункти пропуску працюють у штатному режимі", – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, вперше "човники" перекрили пункт пропуску Рава-Руська–Гребенне 4 січня.

Як розповіла Варіантам вчора очільниця "Асоціації платників податків України у Львівській області" Лілія Долінська, внесені зміни до Митного кодексу скоротили кількість нелегальних товарів, ввезених з-за кордону так званими "човниками", а також зменшили черги на кордоні з Польщею. 

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року в Україні набрав чинності закон про податкові обмеження на часте ввезення товарів з-за кордону. Тепер правила безмитного ввезення товарів в ручному або супровідному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах до 1000 євро) і з вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні понад 24 години і в'їжджає в країну не частіше, ніж раз на 72 години. 

При більш частому в'їзді без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.