Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

кір у Львові

кір у Львові

Понеділок, 15 січня 2018, 14:10

Кір у Львові: карантин у школах поки не запроваджуватимуть

Андрій Садовий розповів, що наразі питання про обмежувальні заходи у школах Львова поки не розглядають.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Станом на сьогодні у Львові на кір захворіли 74 людини, з них 49 – діти. Найвищу захворюваність зафіксували на Сихові. Втім питання про обмежувальні заходи у школах міста поки не розглядають.

"Маємо на сьогодні 74 особи, які захворіли, з них 49 – це діти, але не всі шкільного віку. Будуть прийматись рішення, які будуть рекомендаційними для міської влади. Я вважаю, що дуже важливо, щоб діти мали добрий імунітет. Пропозиції, які лунають про те, щоб не впускати когось до школи, то діти усі за, вони б довго не ходили. Проте вважаю, що і школи, і садочки мають працювати у звичному режимі. Ті школи, де є перевищений бар'єр, а на Сихові є одна така школа, яка зараз на канікулах, де захворіло 9 дітей, і там ситуацію треба дослідити",  розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Управління охорони здоров’я міста уже видало наказ про заходи щодо локалізації спалаху кору у Львові. Такий же наказ про заходи з профілактики і запобігання поширення кору зараз готує також управління освіти, управління соціального захисту та управління молоді та спорту міської ради.

Нагадаємо, сьогодні на території Львівщини офіціно зафіксували спалах кору.

Також від сьогодні частина дітей у Львові вийшла зі зимових канікул на навчання.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.