Новини

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Середа, 17 січня 2018, 13:591312

"На підприємствах, які є підконтрольні місту, люди як їздили, так їздитимуть", – Садовий

Андрій Садовий не уточнив, чи пенсіонери безкоштовно їздитимуть на маршрутах, які обслуговує комунальне АТП-1, чи до списку включені й маршрути приватних перевізників.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що пенсіонери надалі безкоштовно їздитимуть у маршрутках, які є підконтрольні місту. Втім він не конкретизував, про які саме маршрути йдеться – про ті, які обслуговує комунальне АТП-1, чи сюди включені і ті маршрути, які обслуговують приватні перевізники.

"Щодо оголошень про оплату 50% вартості за проїзд пенсіонерами, то позиція міської ради є однозначна і незмінна. На наших підприємствах, які є підконтрольні місту, люди як їздили, так їздитимуть. Те, що обласна адміністраціях і їх департамент встановили, що в межах області пенсіонери платять 50%, це, думаю, є основною причиною, що спонукає перевізників влаштовувати собі якісь окремі правила та вважати, що департамент області якимось чином координує це все. Тому це питання треба пропрацювати у юридичній площині. Та наша позиція є чіткою і незмінною", – наголосив Садовий.

Зазначимо, сьогодні серед 5 перевізників Львова є одне комунальне підприємство – АТП-1. Воно обслуговує 17 маршрутів у місті: № 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 9, 10, 16, 20, 28, 29, 32, 37, 45, 46, 47а.

Нагадаємо, сьогодні Асоціація перевізників Львівщини повідомила, що з 20 січня пенсіонери повинні платити за проїзд у маршрутках Львова та області, оскільки згідно з законодавством "пенсіонерам пільги на транспортні послуги не передбачені".

Додамо, у Львові дотепер не відбувся конкурс на визначення перевізників Львова, оскільки через суди його проведення є замороженим ще з лютого 2017 року.

Львівська міськрада планує оголосити новий конкурс перевізників орієнтовно через місяць. Тому дотепер із маршрутними перевізниками укладають лише тимчасові договори.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: