Новини

Соціум

аптека

аптека

Понеділок, 22 січня 2018, 12:45535

Для Львівщини виділили понад 65 мільйонів на програму "Доступні ліки"

Станом на січень до участі в програмі "Доступні ліки" долучилися вже понад 900 аптек області.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Цьогоріч на продовження дії програми "Доступні ліки" для Львівщини передбачили 65,3 млн грн, із них 30 млн грн розподілили на адміністративно - територіальні одиниці області.

Як розповіла директорка департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, зараз в області розпочали укладати угоди з новими аптеками. Станом на 18 січня вдалося укласти 151 таку угоду, до участі у програму "Доступні ліки" залучили 206 аптек та виписали 14 878 рецептів.

Нагадаємо, у 2017 році на Львівщині участь у "Доступних ліках" взяли понад 700 аптек, а на реалізацію програми виідили 45,5 млн грн.

Зазначимо, програма поширюється на серцево-судинні захворювання, діабет другого типу та бронхіальну астму, адже саме вони суттєво впливають на показники смертності.

Вартість 35 медикаментів відшкодовуватиметься повністю, а за інші 164 препарати мешканцям Львівщини доведеться доплачувати різницю.

Нагадаємо, у межах урядової програми "Доступні ліки" у Міністерстві охорони здоров’я затвердили новий реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню.

Перелік лікарських засобів, розмір доплати та відшкодування можна переглянути тут.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.