Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Середа, 24 січня 2018, 16:00

Суд арештував всі автобуси АПТ-1, – Садовий

Через борг міської ради перед ЛАЗом за закуплені ще у 2010 році автобуси суд арештував всі машини комунального АТП-1, що може паралізувати транспортну систему Львова.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з громадськістю, активістами, воїнами АТО, колишніми працівниками ЛАЗу, працівниками АТП-1 щодо врегулювання ситуації із заборгованістю міста за автобуси, які були придбані у ЛАЗу ще в 2010 році.

Андрій Садовий зазначив, що власники автобусного заводу звернулись в суд, який постановив міськраді виплатити 25 млн грн, за які місто купило автобуси до Євро 2012. Також суд наклав арешт на всі автобуси, які є уласності комунального АТП-1.

"На сьогоднішній день вже є виконавче провадження, є накладений арешт на всі автобуси АТП-1, не тільки ті, які ми купили, а всі – на 140 машин, 7 машин вже арештовано на штрафмайданчику. На АТП-1 працює 410 людей і всі ці люди є сьогодні під питанням, бо якщо ці всі автобуси арештують, вони можуть залишитись без роботи. До того ж велика частина транспортного сполучення міста буде паралізована", – розповів Андрій Садовий.

За його словами, борг перед ЛАЗом міська рада планує закрити, однак Садовий зізнався, що переживає, щоб ці гроші не "потрапили у погані руки".

"Як бути в тій ситуації? Звичайно, що ті кошти треба якось питання врегулювати і кошти треба віддати. Але є небезпека, щоб ті кошти не потрапили у погані руки. Виявляється є борг за зарплату тим людям, які працювали на ЛАЗі. І я переживаю, щоб наше бажання вирішити питання не привело до того, що якісь політики будуть говорити, що Львів заплатив гроші, а вони потрапили на якісь рахунки. Наші аргументи – добре, але ми можемо зупинити роботу АТП-1 і 410 людей буде без роботи. Як вийти з тої ситуації?", – зазначив Андрій Садовий.

Також він розповів, що станом на сьогодні борг міської ради перед ЛАЗом викупила компанія з управління активами. І вона готова виплачувати кошти працівникам заводу, які мають заборгованість із зарплати.

Нагадаємо, восени 2017 рокульвівські депутати погодили відшкодування ТзОВ "Оптимум Фактор" 20 млн грн, які заборгував фірмі ліквідований ЛАЗ. Йдеться про відшкодування за придбання уже ліквідованим ТОВ "Львівські автобусні заводи" нових автобусів до Євро-2012.

Зазначимо, однією із власників цієї фірми є Таїсія Саніна, дружина власника збанкрутілого ЛАЗу, російського бізнесмена Ігоря Чуркіна. Через це у Львові протестували активісти, проти також виступили деякі депутати обласної ради.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.