Новини

Економіка

Блокування підприємцями Грибовицького сміттєзвалища триває

Блокування підприємцями Грибовицького сміттєзвалища триває

http://vkurse.ua

Блокування підприємцями Грибовицького сміттєзвалища триває

Четвер, 19 квітня 2012, 18:18

Підприємці, які заблокували в’їзд до Грибовицького сміттєзвалища, готуються провести другу ніч просто неба, – про це повідомив в коментарі «Варіантам» голова ЛМО ГО «Наступ» Андрій Костишин.

За його словами люди підмінюють одне одного, оскільки падає дощ, але пікетувальників щоразу більше.

«Люди готові стояти доти, поки їм не запропонують прийнятний варіант. Приблизно потрібно 400 місць, адже продавати свою продукцію готові мешканці 7 сіл» - зазначив Андрій Костишин.

Нагадаємо, 18 квітня вранці підприємці з Малехова та Грибовичів заблокували дорогу на Грибовицьке сміттєзвалище на знак протесту проти демонтажу на площі Липневій у Львові ринку, на якому вони працюють.

Учасники акції зустрілися з головою Львівської ОДА Михайлом Костюком, однак залишилися не вдоволеними відповідями представника влади. Адже їм було запропоновано лише декілька тимчасових місць на інших ринках Львова, а терміни відкриття нового ринку не названі.

5 квітня працівники спецпідрозділу «Беркут» демонтували торгівельний майданчик на пл. Липневій у Львові.

У лютому 2012 року в міській раді повідомили про те, що стихійний ринок на вулиці Липневій збираються демонтувати.

У 2009 році, для того, щоб ліквідувати стихійну торгівлю сільськогосподарською продукцією на вулицях Городоцькій, А. Горської, Ю. Федьковича, М.Сар'яна, Героїв УПА, Львівська міська рада прийняла рішення, яким дозволено встановити тимчасові торгівельні ряди на пл. Липневій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.