Новини

Політика

Ярослав Дубневич

Ярослав Дубневич

Євроколія сприятиме створенню транспортно-логістичного хабу на Львівщині – Ярослав Дубневич

Середа, 7 лютого 2018, 16:08

Голова комітету з питань транспорту Верховної ради України, народний депутат Ярослав Дубневич підтримує ідею добудови євроколії від західного кордону до Львова, адже це дозволить створити транспортно-логістичного хаб на Львівщині.

 Про це Ярослав Дубневич заявив у інтерв'ю інтернет-виданню Обозреватель.

"Євроколія від західного кордону до Львова була б нині дуже доцільною. Оскільки вона може стати транспортною артерією, що з'єднає Львівщину з Європою. Таким чином з'явиться український сегмент Великого Шовкового шляху – на території Львівщини. Євроколія сприятиме створенню транспортно-логістичного хабу на Львівщині" – стверджує нардеп.

Ярослав Дубневич переконаний, що створення транспортно-логістичного хабу на Львівщині сприятиме зростанню інвестиційної привабливості регіону та Львова.

"Львівський регіон сьогодні виглядає більш ніж привабливо: європейський кордон поруч, дороги є. Більш того: є й відрізок євроколії, що йде по території Львівщини. Залишається його лише довести до Львова. Місто Львів – величезний туристичний центр, куди щорічно приїжджають понад чотири мільйони туристів. Втім, він має не лише туристичний потенціал, а також – виробничий, логістичний. Гріх його не використовувати. Західний регіон повинен перетворитись на центр тяжіння для постіндустріальної економіки, куди будуть прагнути потрапити як світові та європейські компанії зі своїми технологіями (щоб розміщати там власні підприємства), так і українські виробники" – вважає Дубневич.

Створення транспортно-логістичного хабу на Львівщині також дасть поштовх розвитку економіки всієї країни, переконаний депутат, адже євроколія, яка дійде до Львова в перспективі стане частиною нового залізничного Шовкового шляху.

"З'явиться український сегмент Великого Шовкового шляху. Це будівництво залізниці, яка поєднає Азію й Європу на території України. Це проект, що дозволить в обхід Росії через територію Грузії, Азербайджану та інших східних країн зв’язати Китай з європейськими ринками" – говорить нардеп.

Отож Україна, на переконання Дубневича, стане полюсом тяжіння для світового бізнесу.

"З відкриттям хабу на Львівщині великі міжнародні корпорації (як з боку Європи, так і з Китаю) отримають можливість розташовувати на території України власні підприємства й без перепон транспортувати, або перевалювати та зберігати вже готову продукцію. Відповідно, для України це нові робочі місця, це розвиток інфраструктури, це новий рівень в транспортній галузі" – роз'яснює він.

Нагадаємо, у червні 2017 року відбулось відкриття залізничного маршруту Ковель-Холм між Україною та Польщею. Ярослав Дубневич тоді ж повідомив, про перемовини України з Угорщиною, Румунією та Словаччиною про відкриття прямого швидкісного залізничного сполучення.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.