Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

АЗС

АЗС

Четвер, 8 лютого 2018, 10:08

На Львівщині вивчатимуть ціноутворення тарифів на нафтопродукти

У обласній державній адміністрації створять робочу групу із вивчення ціноутворення тарифів на паливно-мастильні матеріали. 

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

Таке рішення вчора, 7 лютого, прийняли під час наради щодо цінової ситуації на ринку паливно-мастильних матеріалів та недопущення росту цін на пальне під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського.

У робочу групу увійдуть представники профільних департаментів Львівської ОДА, АЗС, Антимонопольного комітету, Державної фіскальної служби, та громадських організацій. Після проведеної роботи отриману інформацію представлять громадськості.

"Сьогодні нам важливо зрозуміти, що відбувається на ринку ціноутворення на пальне і чи справді ціни є економічно обґрунтованими. Водночас маємо доручення Прем’єр-міністра, що буде виконано і ми на місцевому рівні повинні провести відповідний моніторинг. Плюсом буде якщо до цієї роботи доєднаються  представники АЗС, дотичних структур, громадськість", – зазначив Ростислав Замлинський.

Зі структурою та прозорістю кінцевої ціни присутніх ознайомив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Михайло Мельник. Про особливості ціноутворення розповів керівник департаменту ПАТ "Концерн Галнафтогаз" Василь Дмитрів. Зокрема серед ціноутворюючих показників на пальне Василь Дмитрів назвав курс валют - євро та долара, ціну на нафту.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.