Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

університет Франка

Вівторок, 13 лютого 2018, 11:21

Університет Франка захищає улюблену площу від підземного паркінгу

університет Франка

Науковці Львівського національного університету висловились проти будівництва паркінгу навпроти головного корпусу ВНЗ.

Прес-центр Львівського національного університету оприлюднив висновки комісії Вченої ради університету щодо детального плану території у районі вулиць Січових Стрільців, Університетської, Листопадового чину, роз-робленого з метою будівництва там підземного паркінгу. 

Вчена рада нарахувала 13 причин чому є недоцільним будівництво підземного паркінгу на площі між вулицями Січових Стрільців, Університетською, Листо-падового чину і парком Франка. 

Науковці зауважують, що зараз будівля університету є у незадовілдьному технічному стані, на забезпечення її стійкості та фунціональної придатності Міністерством освіти і науки України передбачено 78 мільйонів гривень. 

Вчена рада вишу переконана, що проектований паркінг буде додатковим, достатньо потужним, притягальним для автотранспорту об'єктом, функціонування якого призведе до суттєвого погіршення стану атмосфери у парку і біля університету.

Майбутній будівельний майданчик, що виникне перед будівлею університету, негативно впливатиме на нормальне функціонування і життя мешканців при-леглих вулиць, університету і парку Франка.

Пунктом 14 у документі підсумовується, що академічна спільнота універси-тету, його студенти і працівники категорично проти реалізації пропонованого проекту плану реконструкції території. Документ скеровано міському голові Львова Андрію Садовому.

Додамо, що проект паркінгу Львівська міська рада оприлюднила у січні.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.