Новини

Політика

ТЦ "Роксолана"

ТЦ "Роксолана"

П'ятниця, 16 лютого 2018, 11:443598

Садовий назвав фасад торгового центру "Роксолана" рагулізмом

Андрій Садовий вважає розміщення рекламних вивісок із назвами брендів на фасаді торгового центру "Роксолана", що в центрі Львова, "рагулізмом".

Сьогодні, 16 лютого, під час засідання виконавчого комітету міський голова Львова Андрій Садовий назвав частину фасаду торгового центру "Роксолана", на якому розміщені вивіски із назвами брендів, "рагулізмом".

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні члени виконкому розглядали питання щодо розміщення зовнішньої реклами на вул. Промисловій, 55-А. Підприємець, який є власником будівлі, хотів розмістити між вікнами другого і третього поверхів великі вивіски.

Втім Андрій Садовий наголосив, що вони не виглядають привабливо і порівняв їх із вивісками, які розміщені на фасаді торгового центру "Роксолана", що на пл. Соборній, 14.

"Це так само, як будинок навпроти церкви Андрія, тобто торговий центр "Роксолана", там на третьому поверсі почіпляли назви брендів. Воно виглядає як рагульство, розумієте? Я не розумію, як робоча група це погоджувала. Будь ласка, цю робочу групу відправте на стажування в Академію мистецтв, щоб вони трохи більше собі в голові просвітлили, що є красиве, а що – некрасиве", – зауважив Андрій Садовий.

Відтак члени виконкому перенесли розгляд питання "Про надання ТзОВ "Укрспецтехніка" дозволів на розміщення зовнішньої реклами на вул. Промисловій, 55-А" на наступне засідання.

Зазначимо, торговий центр "Роксолана" належить Ярославу Дубневичу та його доньці.

Експерти ще торік назвали зведення торгового центру "Роксолана" незаконним, оскільки він знаходиться у буферній зоні пам'яток світової спадщини ЮНЕСКО, і на будівництво підприємець не отримав усіх потрібних дозволів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->