Новини

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Понеділок, 19 лютого 2018, 12:452359

Експерти прогнозують, що Садовий таки подасться на президентські вибори-2019

Андрій Садовий та Володимир Гройсман, за прогнозами політичних експертів, можуть висунути свої кандидатури на президенські вибори у 2019 році.

Про це сьогодні, 19 лютого, у Львові йшлося на засідані Громадського прес-центру "Які маніпулятивні технології вже використовують дійові особи президентських виборів 2019 року", передає кореспондент Варіантів.

Експерти стверджують, що на вибори Президента України, які мають відбутися у березні 2019 року, свою кандидатуру таки може подати міський голова Львова Андрій Садовий.

Ще одним ймовірним претендентом на посаду Президента України може стати чинний Прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Мабуть, список кандидатів у 2019 році буде таким же, як і на попередніх виборах. Але, очевидно, він буде доповнений прізвищами Гройсмана. Також Садовий, напевне, цього разу спробує своє сили", – розповіла голова правління ГО "Центр соціальних інновацій" Оксана Кузенко.

Зазначимо, під час передвиборчої президентської кампанії у 2014 році експерти неодноразово називали ім'я Андрія Садового як кандидата у президенти. Однак він тоді спростував цю інформацію і заявив, що залишатиметься на посаді міського голови Львова.

Також сьогодні аналітики сумніваються, що Михеїл Саакашвілі подасть свою кандидатуру на вибори Президента України у 2019 році.

"Кандидатом у президенти Михеїл Саакашвілі не буде, але виключати його з гри, очевидно, не можна. Навіть те, що відбувається з вересня і дотепер з його постатю, має свій вплив на політичний процес. А те, кого він підтримуватиме в акціях прямої дії чи ще в якийсь інший спосіб – вже інше питання. Та до дня голосування ще є більше року, тому все ще може неодноразово помінятись", – зауважив аналітик ГМ "Опора" Тарас Радь.

У прогнозах щодо всіх кандидатів на президентське крісло, то всі експерти сьогодні заявили одностайно: у списку політиків у 2019 році нових імен не буде.

"Увесь список потенційних кандидатів в принципі відомий всім, тобто це будуть ті політики, які відомі у медійному просторі. Адже з маловідомого політика президента не зробиш. Тому це будуть давно відомі нам прізвища. Питання тільки в тому, як це виллється у плані протистояння в виборчій кампанії: хто, з ким, проти кого?", – додав Тарас Радь.

Нагадаємо, раніше Андрій Садовий заявляв, що "Самопоміч" висуватиме свого кандидата на президентських виборах 2019 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.