Новини

Політика

Єдина Росія проти зносу пам'ятника радянським воїнам у Турці

Єдина Росія проти зносу пам'ятника радянським воїнам у Турці

yak-prosto.com

Єдина Росія проти зносу пам'ятника радянським воїнам у Турці

П'ятниця, 20 квітня 2012, 10:11

Партія "Єдина Росія" закликає Верховну Раду не допустити знесення пам'ятного знака на братській могилі радянських воїнів у Турці у Львівській області.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державно-патріотичного клубу партії «Єдина Росія».

«Депутати Державної думи РФ, представники патріотичної платформи партії «Єдина Росія» зверненулися до своїх колег з Верховної Ради України про неможливість прийняття рішень, подібно до того, що було прийнято депутатами міськради невеликого карпатського містечка Турка у Львівській області», - йдеться у зверненні. 

За даними «Єдиної Росії», депутати з Турки вирішили знести монумент Слави та братську могилу, де поховані 43 радянських воїна-визволителя, щоб упорядкувати центральну площу міста.

За таке рішення, за даними російської партії, проголосувало 24 з 30 депутатів Турківського міської ради і лише один голос був проти.

«Єдина Росія» сподівається, що депутати Ради втрутяться в цю ситуацію і приймуть рішення на основі норм міжнародного права, виходячи з принципів моральності й гуманізму.

Як повідомляли "Варіанти", Турківський міськрада на 16 сесії VI скликання 4 квітня ухвалила рішення про демонтаж пам'ятного знака на братської могили радянських воїнів у центрі міста. на площі Ринок, а в разі виявлення останків - провести їх перепоховання на кладовищі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.