Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Лижв’ярська, 30

Google maps

Четвер, 22 лютого 2018, 10:25

У львів'ян можуть забрати частину прибудинкових територій для готелю біля Парку культури

вул. Лижв’ярська, 30

Мешканці вул. Лижв'ярської виступили проти розширення вулиці задля облаштування зручного заїзду для туристів у майбутній 6-поверховий готель.

Вчора ввечері мешканці вулиці Лижв'ярської, що поруч із Парком культури, зустрілися з активістами.

На ній стало відомо, що в межах реконструкції житлового будинку №30 під 6-поверховий готель у місцевих жителів можуть забрати частину прибудинкових територій для розширення вулиці Лижв'ярської.

Про це написав на своїй сторінці голова ГО "Ідея нації" Остап Стахів.

"Планується побудова готелю приблизно на 6 поверхів, а також за проектом має відбутися розширення вулулиці із відібранням прибудинкової території в кожного жителя вул. Лижв'ярської для зручності приїжджих туристів. Звісно, що перспектива жити для комфорту туристів в жителів нашого міста не викликає великий захват, тому і було прийнято рішення про збереження тихої припаркової вулиці, а не робити з неї проїзний двір для заїжджих туристів", – написав активіст.

Зазначимо, житловий будинок на вул. Лижв'ярській, 30 ФОП Корнієнко С. Є., який є власником земельної ділянки, хоче реконструювати під готель та ресторан на 48-50 посадочних місць. 

"Львів'яни розуміють, що місто має належати їм, а не туристам. Також Львівській міській раді потрібно більше дослухатися до того, які бажання проявлять мешканці міста для зручності та комфорту свого проживання, адже про це мають думати в першу чергу владоможці Львова", – додав Остап Стахів.

Нагадаємо, громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території в районі вул. Лижв’ярської триватимуть у Львівській міськраді до 5 березня.

Ознайомитися з візуалізацією майбутнього готелю на вул. Лижв'ярській, 30 можна тут.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.