Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Навчання ДПСУ у Великих Мостах

Навчання ДПСУ у Великих Мостах

gazeta.lviv.ua

П'ятниця, 23 лютого 2018, 13:50

У загибелі прикордонника на навчаннях у Львівській області винен полковник

Керівник навчальних стрільб грубо порушив правила техніки безпеки.

Про це сьогодні на прес-конференції розповів військовий прокурор Львівського гарнізону Владислав Савинець

Вчора під час навчальних стрільб на полігоні кінологічного навчального центру  у Великомостівській об'єднаній територіальній громаді загинув військовослслужбовець. Загиблому прапорщику було 36 років.

Керівник стрільб полковник Державної прикордонної служби, за власною ініціативою, аби максимально наблизити учасників навчань до бойових умов, допустив присутність особового складу в бліндажі на лінії вогню разом з ціллю. У них була ціль – макет БТР, а перебування осіб на лінії вогню – грубе порушення техніки безпеки. Відбулось пряме попадання снаряду РПГ в бліндаж, внаслідок осколкового поранення в голову службовець загинув миттєво. У цей момент в бліндажі було ще 5 учасників навчань, серед них і підозрюваний керівник. 

Його уже затримано і повідомлено про підозру за статтею 414 Кримінального кодексу "Перевищення владних повноважень вчинене в особливий період", покарання за яке – від 7 до 10 років позбавлення волі.

Полковник бував у зоні проведення АТО, має державні та відомчі нагроди. Інші учасники цих стрільб також були у зоні проведення АТО.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.