Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львів

П'ятниця, 23 лютого 2018, 14:05

Міськрада погодила старт будівництва меморіалу Небесної Сотні у Львові

Львів

ЛКП "Зелений Львів" затвердили містобудівну документацію для будівництва меморіалу героям Небесної сотні.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради погодив спорудження памятника-меморіалу героям Небесної сотні на вул. М. Кривоноса та затвердив містобудівні умови і обмеження для проектування об’єкта будівництва на облаштування ЛКП "Зелений Львів" громадського простору з вшанування пам’яті героїв Небесної сотні на цій вулиці.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

На земельній ділянці, площею 0,7455 га на вул. М. Кривоноса, яка призначена для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, ЛКП "Зелений Львів" зведе памятник-меморіал героям Небесної сотні.

Як заявив начальник управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради Юліан Чаплінський, комунальне підприємство наразі має 500 тис грн для початку будробіт, а також існує попередня домовленість про виділення ще 15 млн грн.

Нагадаємо, будівництво меморіалу Небесної Сотні планують завершити до кінця 2018 року. Меморіал складатиметься з двох частин: площі з стелою на верхній терасі та з пішохідного моста між пагорбами вздовж вул. Кривоноса. Він виводитиме на терасу зі сторони вул. Замкової, де буде створено площу і стелу, присвячену Героям Небесної Сотні. 

Міська рада оголосила про проведення конкурсу на кращу проектну пропозицію облаштування меморіалу пам’яті Небесної Сотні у Львові ще у 2015 році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.