Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

суд у Львові

Вівторок, 27 лютого 2018, 14:55

Військового комісара Львівщини оштрафували на 5 000 гривень за оприлюднення списків призовників

суд у Львові

Суд звинуватив Олександра Тіщенка у порушенні закону про захист персональних даних.

Про це йдеться у постанові Личаківського районного суду Львова від 19 лютого 2018 року.

Суд визнав винним військового комісара Львівського обласного військового комісаріату оперативного командування "Захід" Сухопутних військ Збройних сил України Олександра Тіщенка у вчиненні адміністративного правопорушення, зокрема, у недодержанні порядку захисту персональних даних, що призвело до незаконного доступу до них інших осіб.

Зокрема, ще 22 листопада 2017 року комісаріат оприлюднив прізвища мешканців Львівщини, які ухилилися від служби, на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Враховуючи вищенаведене, характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, обставин що пом'якшують та обтяжують відповідальність не вбачаю та вважаю, що до нього слід застосувати вид адміністративного стягнення – штраф", – йдеться у рішенні суду.

Суд наклав на Тіщенка штраф у 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 5 100 грн, а також він має сплатити судовий збір у 352,4 грн.

Нагадаємо, у листопаді львівська поліція відкрила провадження через оприлюднення списків ухильників від призову військовим комісаріатом щодо порушення законодавства про захист персональних даних.

Загалом комісаріат оприлюднив прізвища понад 15 тисяч призовників, що ухилилися від військової служби на Львівщині.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.