Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Центр соціальних ініціатив "АТОМ"

Центр соціальних ініціатив "АТОМ"

Четвер, 1 березня 2018, 16:35

Двадцять волонтерок навчалися бізнес-плануванню соціальних підприємств

У Львові, у Центрі Митрополита Шептицького УКУ, відбулося навчання для волонтерок із підготовки бізнес-планів для власних соціальний підприємств. 

Навчання організували в рамках проекту "Яскрава ідея в її руках", який виконує громадська організація Центр соціальних ініціатив "АТОМ" за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва SDC.

Учасницями навчання було 20 волонтерок із різних областей України. Після закінчення навчання і презентації бізнес-планів, найкращі бізнес-плани отримають фінансову підтримку для початку реалізації.

"Метою проекту є підтримка волонтерського руху в Україні шляхом сприяння жінкам у перетворенні власного досвіду, що набутий під час волонтерської діяльності, у майбутній успішний бізнес. Ми були вражені, коли отримала 105 заявок на участь у проекті. Це означає, що в Україні жінки мають великий потенціал і прагнуть навчитися робити власний бізнес, який є орієнтований на соціально-вразливі групи", – розповіла виконавча директорка Центру соціальних ініціатив "АТОМ" Ольга Шалайська.

Бізнес-навчання для волонтерок складалося із теоретичної частини, яку провів бізнес-тренер Олександр Софій та практичної, під час якої учасниці проекту познайомилися із представницями львівського соціального бізнесу – співзасновницею соціального підприємства "Горіховий дім" Галиною Онишко та співзасновницею громадської організації "Туристсько-спортивний клуб "Манівці" Софією Ступко. Також координатор проекту "Київський діалог" Станіслав Безушко розповів про можливості, які дає співпраця із проектом для розвитку місцевих громад.

Нагадаємо, у січні АТОМ оголосив конкурсний відбір учасниць проекту "Яскрава ідея в її руках". 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.