Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Опалення

П'ятниця, 2 березня 2018, 19:37

Міністерство освіти рекомендує провести антиопалювальні канікули

Опалення

З понеділка навчальні заклади можуть не почати навчальний тиждень.

Сьогодні прес-служба Міністерства осівти і науки оприлюднила заяву в якій закладам освіти рекомендовано призупинити навчання.

1 березня 2018 року відбулося засідання Кризового комітету при Міністерстві енергетики і вугільної промисловості, за результатами якого було складено протокол та прийнято низку рішень, зокрема тих, що стосуються призупинення роботи закладів освіти.

Зокрема, у протоколі йдеться, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості прийняло рішення про настання кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації у період з 2 березня до 6 березня 2018 року (включно). У зв’язку з цим у протоколі зафіксовано низку рішень Кризового комітету, зокрема те, що стосується роботи закладів освіти.

"Головам обласних державних адміністрацій та голові КМДА: зупинити роботу дошкільних закладів, шкіл та вищих навчальних закладів на період кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації", – йдеться в протоколі.

Беручи до уваги рішення кризового Комітету, Міністерство освіти і науки України рекомендувало всім закладам вищої освіти та всім іншим закладам освіти, що є в сфері управління місцевих органів самоврядування, призупинити роботу з 2 до 7 березня включно.

Слід наголосити, що до закладів освіти, яким рекомендовано призупинити роботу, також належать заклади професійно-технічної освіти, про які не згадано у рішенні Кризового комітету.

Видовження періоду, протягом якого рекомендовано призупинити навчання на один день, також пов’язано з тим, що у випадку виходу учнів та студентів сьомого числа на навчання, вони змушені будуть перебувати в недостатньо прогрітих приміщеннях. Однак протягом святкових та вихідних днів буде достатньо часу, щоб забезпечити належні умови для навчання.

Також Міністерство освіти звертає увагу на те, що безпосереднє рішення про призупинення роботи закладів вищої освіти приймає сам заклад у межах власної автономії. Відповідні рішення також мають прийняти й органи місцевого самоврядування, до сфери управління яких належать інші заклади освіти.

Додамо, що Львівська міська рада, як орган самоврядування, вже прийняла  відповідне рішення, – призупиняти навчання в школах і садочках Львова не будуть. Однак опалення Львова переводять в ощадливий режим.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.