Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

www.myvin.com.ua

П'ятниця, 20 квітня 2012, 10:51

Комуністи готуються до відзначення 1 та 9 травня у Львові

Комуністична партія України готується до проведення у Львові заходів 1 та 9 травня. Вже за тиждень буде відомо приблизний план дій –повідомив сьогодні, 20 квітня,  в коментарі «Варіантам» другий секретар Львівського обкому компартії України Юрій Ткаченко.

За його словами, наразі збиратимуть збори з залученням багатьох громадських організацій, де й вирішать форму цьогорічного святкування травневих свят.

«Ми однозначно проведемо цей захід з усіма атрибутами – червоним прапором та прапором перемоги» - наголосив Юрій Ткаченкою

На запитання, чи не остерігаються вони непорозумінь з націоналістами, як це було минулоріч, Юрій Ткаченко відповів, що якщо будуть якісь провокації з їхнього боку, то цим мають зайнятись правоохоронні органи.

У свою чергу голова Львівської обласної організації Антифашистського комітету України Олександр Каленюк зазначив, що вони радитимуться з Львівською ОДА щодо проведення у Львові заходів 1 та 9 травня.

Нагадаємо, минулого року урочистості 9 травня у Львові закінчилися сутичками між націонал-радикалами, правоохоронцями та молодиками з георгіївськими стрічками.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.