Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Дрогобиччина

Дрогобиччина

Вівторок, 13 березня 2018, 16:48

На Дрогобиччині хочуть заснувати 9 ОТГ

Перспективний план формування з дев'ятьма об'єднаними територіальними громадами пропонуватимуть обласній раді.

Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької РДА.

Вчора відбулось пленарне засідання позачергової сесії районної ради, присвячене адміністративній реформі. В сесійній залі також були присутні сільські, селищні голови, депутати обласної ради Ольга Грицик та Михайло Задорожний.

Голова районної ради Михайло Сікора та перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад доповіли про останні напрацювання у районі щодо формування перспективного плану фінансово спроможних об'єднаних територіальних громад. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко звернувся до районних депутатів, до інших учасників дискусії із застереженням бути максимально обережними і виваженими, адже від їхнього рішення залежатиме подальша доля кожного села і багатотисячної громади району, загалом.

Дотепер ні сільські голови, ні депутати, які представляють територіальні громади району, не мають єдиної чіткої позиції щодо майбутнього адміністративно-територіального устрою Дрогобиччини. Більшість присутніх погодилась з тим, що села не бажають приєднуватись до міст обласного значення. Залишилися на своїх позиціях і ті голови, які проти будь-яких варіантів об'єднань.

Пропозиції підтримати попередні рішення районної ради щодо перспективного плану шести та восьми ОТГ не набрали достатньої кількості голосів. Не знайшла підтримки й ідея створення на Дрогобиччині трьох міських та двох сільських ОТГ. Врешті, вирішено пропонувати для затвердження обласною радою перспективного плану формування 9-ти ОТГ: трьох міських та Східницької, Підбузької, Меденицької, Гаївської, Рихтицької та Лішнянської.

Нагадаємо, що Дрогобиччина є одним з семи районів області, де не утворили жодної об'єднаної територіальної громади.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.