Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Село Смільна

Середа, 14 березня 2018, 18:26

Сільське кладовище на Дрогобиччині може зсунутись у річку

Село Смільна

Надзвичайна ситуація може виникнути у селі Смільна, де від гірської річки до могил – один метр.

Про це йшлося сьогодні на засіданні комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради, – повідомляє кореспондент Варіантів.

Дрогобицька районна державна адміністрація надіслала до Львівської обласної ради і департаментів облдержадміністрації лист про загрозу виникнення надзвичайної ситуації.

"У зв'язку з великою кількістю опадів і талих вод передбачається весніний паводок наближений до максимальних рівнів, що може призвести до надзвичайної ситуації – руйнування правого берега річки Бистриця на території села Смільна. Руйнування берега, в свою чергу, може призвести до руйнування кладовища, на якому воно розміщене (до найближчої могили менше одного метра).

Незважаючи на неодноразові звернення про виділення коштів для здійснення природоохоронних заходів за бюджетною програмою це питання не вирішується," – пояснюють у листі.

Дрогобицька РДА вкотре звертається до облради і облдержадміністрації з проханням виділити гроші на берегоукріплюючі роботи.

Нагадаємо, про цю ситуацію відомо ще з 2015 рокуВідтоді розроблено проектно-кошторисну документацію на виконання берегоукріплюючих робіт. Тоді відстань від обриву берега річки до крайньої могили становила близько 2 метрів – про це йдеться у репортажі Варіантів "Ріки з гравійними берегами".

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.